privatecompanyfinancialreporting.org

Raporty to nasza pasja

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID co potrzebne rozumieć.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID co potrzebne rozumieć.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID Jak przywrócić Raid na Macu do stanu używalności?

Póki zlecisz do odzyskiwanie danych z macierzy RAID.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 0,1

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID Dwa dni temu konsultowałem się z firmą zajmującą się naprawą komputerów, która używa RAID i rozmowa zeszła na temat odzyskiwania danych z macierzy RAID. Moje pytanie brzmiało: „Czy możemy używać DFRD w sytuacji odzyskiwania danych z macierzy RAID?”. Odpowiedź była twierdząca, ale nie optymalna. Facet zajmujący się naprawą komputerów powiedział: „Odzyskiwanie danych z macierzy RAID jest możliwe, ale nie jest łatwe. Istnieje kilka całkiem dobrych produktów. Nie jest to coś, co bym polecił.”

Przywracanie danych z macierzy RAID 0+1 co przyjdzie znać.

Cóż, zobaczmy, co możemy zrobić z DFRD w konfiguracji odzyskiwania danych z macierzy RAID. Technik komputerowy miał rację, mówiąc, że nie ma dostępnych produktów wysokiej jakości; to po prostu nie reklamują ich prawidłowo lub sprzedawać je tak dużo, ponieważ są one dla dużych firm i nie mogą być naprawdę używane w małych firmach lub dla komputerów domowych. Zamiast tego polecił uruchomić komputer (z już zainstalowanym systemem operacyjnym) w trybie odzyskiwania systemu Windows, a następnie użyć przywracania systemu, aby odbudować system.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 0+1 komu można zawierzyć takie usługę.

Pierwszą rzeczą, którą zrobił było wyjęcie wszystkich ważnych dysków, płyt CD, dyskietek itp. Następnie utworzył nowy, podzielony na partycje dysk USB i umieścił na nim kilka dysków z systemami operacyjnymi. Następnie umieścił wtórną macierz raid na tym wtórnie spartycjonowanym dysku USB. Nie wydaje mi się to optymalne, ale to jest to, co on miał, a ja nie miałem innych opcji w tym momencie.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 0,1 zalety i wady wyjątkowego serwisu na ratunek.

Po ponownym zainstalowaniu niektórych potrzebnych programów, zainstalował macierz raid i ponownie uruchomił komputer. Komputer nie odpowiadał już na prośby o miejsce na dysku. Otworzył również kilka plików w folderze Moje dokumenty i utworzył kopię zapasową niektórych z nich, co pomogło, ponieważ niektóre z nich zostały uszkodzone lub usunięte. Dostawał jakieś komunikaty o błędach, więc zaczął szukać przewodnika online, który pokazałby mu, jak to zrobić. Nadal miał problemy z uruchomieniem mojego komputera, aby działał poprawnie.

Następnie szukał rozwiązania, jak zrobić interfejs RAID MAC z płytą główną PCVITA. Najpopularniejszą metodą na zrobienie tego jest zrobienie pamięci USB zwanej Raid Cards. Taką kartę można włożyć do standardowego komputera i podłączyć do portu. Posiada ona dwa dyski – jeden do przechowywania danych, a drugi dla systemu operacyjnego.

Jedynym problemem było to, że komputer nie odpowiadał poprawnie już. To nie było dobre w ogóle, ponieważ pracował, aby uzyskać dobry dochód z jego blogu i serwerów, które musi pracować. Gdyby teraz próbował odzyskać dane, mógłby stracić wszystko, na co tak ciężko pracował. Istniało tylko jedno rozwiązanie – odzyskiwanie danych z macierzy Raid.

Odtwarzanie danych z macierzy RAID w niewątpliwe posunięcie.

Pytanie, które sobie zadaję, brzmi: jak mój dysk twardy znalazł się w takim stanie? Dlaczego zawiódł? Czy to dlatego, że zużyłem zbyt dużo energii? Czy robiłem zbyt wiele kopii zapasowych? Dlaczego umieściłem zbyt wiele danych osobowych na moich blogach i stronach internetowych i nigdy ich nie zapisałem?

Prawda jest taka, że używałem darmowego oprogramowania, które nie zostało zaprojektowane dla ludzi, aby odzyskać swoje pliki danych w przypadku, gdyby coś takiego się stało. Rzecz w tym, że komputery nie wykonują zbyt wielu kopii zapasowych i nie korzystają z formatu dysku, który jest najlepszy do ochrony plików danych. W rzeczywistości, wiele osób doświadczyło tego samego problemu. Musieli oni wyrzucić swoje pliki danych, aby przywrócić normalne funkcjonowanie maszyny. Dlatego uważam, że to bardzo dobra rzecz, że zdecydowaliśmy się na przegląd najlepszych kawałek oprogramowania, które mogą przywrócić Raid na Mac do stanu pracy ponownie.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*